Головна » 2011 » Листопад » 11 » У Чернівцях презентують книгу відомого журналіста
20:45
У Чернівцях презентують книгу відомого журналіста
  Завтра, 12 листопада, у Чернівцях о 16:00 – 18:00 в малому конференц-залі готелю "Буковина" відбудеться зустріч із Олександром Балабко та Галиною Дацюк з Києва. Відомий журналіст презентуватиме свою книгу «Київ, Ірининська, Лифарям…» Книга видана у видавництві «Букрек. Її представлення на Львівському книжковому форумі викликало надзвичайну цікавість читачів. За автографами до автора підходили і підходили покупці, дякуючи йому за відкриті незнайомі сторінки життя митця: повість написана на основі неопублікованого і недослідженого архіву видатного українця – танцівника і балетмейстера Сергія Лифаря.
Презентація відбуватиметься за участі оперної співачки.
  Олександр Балабко закінчив Інститут журналістики, працював у газетах "Культура і життя" та "Край", у журналах "Місцеве самоврядування", "Людина і влада", в тижневику "Столиця", у 2001-2006 рр. був головним редактором газети "Вечірній Київ". З 2002-го газета виходила чотири рази на тиждень, а з липня 2004-го - п’ять разів. Від 2002-го редакція заснувала додаток "Вечірній Київ плюс". У цей час це була єдина українська газета, що передплачувалася для українських громадських і культурних осередків Москви. У листопаді-грудні 2004 року за рішенням Київради було видано 6 спецвипусків накладом більш як 300 тисяч примірників для інформаційного забезпечення Помаранчевої революції. Громадськість Києва і України відзначила вихід 17-тисячного її номера у січні 2003 року, а в березні 2006-го – 100-річчя газети.
  Олександр Балабко - лауреат премій "Золоте перо" Національної Спілки журналістів України і "Незалежність" Київської організації НСЖУ.
Категорія: Журналістика в Україні та світі | Переглядів: 511 | Додав: | Теги: Олександр Балабко | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 4
4 Sim-sim  
Vika ne goni ponty!!!

3 Нікуся  
Просто цікаво хто автор і чому стаття без підпису.
І виправлення мої не ганебні,як ви назвали.Бо помилитися,наюбираючи текст може кожен.
Ганебно назвати письменника Балаболком,замість Балабко.
і фото це доречніше до теми,ніж попереднє.
На попередньому був точно не Балабко

2 sonata  
Віка, мабуть, проста описка, так не раз буває. Ну не ганьбіть уже так автора - взагалі дорогу на сайт забуде ))) а коментарі "ганебні" я забрала

1 Нікуся  
Цікаво,хто ж це написав замість Балабко Балаболко,а потім взяв і видалив усі мої коментарі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]