Вітаємо на сайті онлайн видання REPORTER.CV.UA!
 
Інтернет-газета "Репортер" - це сайт ЖУРкафедри філологічного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича,  онлайн видання студентів спеціальності "журналістика". До братії юних журналістів може приєднатися кожен, хто до того має інтерес.
 
Корисні та цікаві матеріали про ЗМІ (посилання на книги, електронні варіанти лекцій, розклад) можете додавати у розділ "Електронна бібліотека журналіста".
 
Ще є форум, фотогалерея та розділ творчість, у якому студенти та випускники журкафедри ЧНУ публікують власні вірші, прозу та інші особливі креативи. Отож творіть і, як казав один наш відомий у вузьких колах випускник, "не скозуйтеси"!
 
***
 
Щоб додати статтю до інтернет-газети "Репортер", передайте її електронний варіант адміністратору сайту - завкафедрі журналістики філфаку ЧНУ  Василик Л.Є., або зареєструйтеся і додайте самостійно (у вас з'явиться відповідне посилання на головній сторінці цього сайту "Додати матеріал")!

Ваша стаття стане доступною для перегляду після перегляду модераторами сайту.
Якщо бажаєте до матеріалу додати фото - прикріпіть його, а на місці в тексті, де має бути фото, вставте наступний код:
$IMAGE1-left$ або $IMAGE1-right$

де 1 - означає номер фото, якщо ви дадаєте більше 1 фото, у коді вказуйте відповідний номер, наприклад:
$IMAGE2-left$ чи $IMAGE3-right$

-left чи -right - означає вирівнювання фото, відповідно: зліва чи зправа.

Якщо додаєте фото з інтернету, то у верхньому меню вашого редактору натисніть кнопку з зображенням малюнку (кнопка Image) і вставте посилання на нього (наприклад: www.reporter/jiv.jpg) у верхній рядок віконечка, що відкриється (Source). Функція "Alignment" дозволяє вибрати вирівнювання тексту: виберіть left чи right.
 
***
Фотозвіт чи фоторепортаж з якоїсь події (без тексту) можете додавати у розділ "Фоторепортажі", натиснувши посилання "Додати фото". Якщо фотографій багато, можете завантажити їх ZIP-aрхівом. Зверніть увагу, максимальний розмір зображень 1600 на 1600 рх, 9000 Кb. 
 
P.S. Відгуки, пропозиції, матеріали можете залишити у гостьовій книзі, на форумі цього сайту чи відправити через розділ "Зворотній зв'язок".
E-mail кафедри журналістики ЧНУ ім.Ю.Федьковича: journ-dpt@chnu.edu.ua