Головна » 2010 » Квітень » 28 » Зустріч із Савіком Шустером без нього самого
11:12
Зустріч із Савіком Шустером без нього самого
 Афіші по всьому місті майоріли повідомленням про приїзд Савіка Шустера до Чернівців. Завітати на Буковину зірка політичних шоу повинен був 19 квітня, щоб презентувати свій проект „Стань лідером”. Але замінили присутність Шустера звичайним наперед записаним відео-зверненням до учасників. Мер міста Микола Федорук, що завітав на зустріч, розчарувавшись, швидко покинув залу.

Щоправда, встигнув перед тим, побажати учасникам перемоги. ”Зустріч із Савіком Шустером” відбувалася в Мармуровій залі ЧНУ, прийшли туди і зацікавлені студенти філологічного та історичного факультетів. І, як виявилося, прийшли на фінальний відбір студентських соціальних проектів. Попередній кастинг відбувся на вихідних, проводила його команда Шустера. Незважаючи на доволі широкі вікові межі для учасників (кожен кому від 18 до 40 років міг узяти участь!), семеро із восьми фіналістів – студенти ЧНУ і один представник БДМА.

Представляли спудеї проекти з урахуваням своїх сил, адже в майбутньому усі проекти повинні реалізуватися. Можливо, саме тому масштабних заходів вони не пропонували. Варто зауважити, що обиралися кращі з кращих проектів досить необ’єктивно, адже голосували тільки учасники, а не всі присутні. Оригінальністю вирізнялися такі проекти, як ПУДУМ (популяризація урн та декоративна урнізація міста) та „Місто – це не стіни, місто – це люди”. В останньому Корбаль Олександр запропонував організовувати фотовиставки з обличчям чернівчан, щоб приїжджі туристи могли краще відчути атмосферу міста. Зайняв цей проект третє місце, тому до липня повинен бути втіленим у життя.

Загалом, методом голосування. визначилася п’ятірка кращих, які згодом поїдуть до Києва, щоб „удосконалювати” структуру столиці. Мета таких відборів – реаліті-шоу із Савіком Шустером, яке повинно стартувати у вересні. Міста, в яких будуть працювати учасники проекту „Стань лідером”, поки не розголошуються.

Віталія Гузьо    
Категорія: Новини студентського життя | Переглядів: 491 | Додав: sonata | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
2  
історичний факультет? а де це? )))

1  
Розчарована організацією... До кінця не досиділа. Стало нудно((

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]