Головна » 2012 » Вересень » 25 » Прийди на протест! Не дай забрати у тебе свободу слова!
19:25
Прийди на протест! Не дай забрати у тебе свободу слова!

Ініціативна група блогової мережі ВКурсі закликає чернівчан прийти у четвер, 27 вересня 2012 р., о 09:15 до стін Чернівецької міської ради (Центральна пл., 1) на пікетування сесії з вимогою прийняти звернення до Верховної Ради України проти змін до Кримінального кодексу, котрі обмежують свободу слова та умови журналістської діяльності. Нагадаємо, що 18 вересня парламент у першому читанні прийняв законопроект № 11013 «Про внесення змін до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів України (щодо по
силення відповідальності за посягання на честь і гідність людини)», внесений членом фракції Партії регіонів Віталієм Журавським.Згідно законопроекту, опубліковані в засобах масової інформації відомості, кваліфіковані судом як «наклеп», каратимуться штрафом у розмірі від 500 до 2500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від 1 року до 2 років; арештом на строк від 3 до 8 місяців, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 1 до 3 років; обмеженням або позбавленням волі від 3 до 5 років.

Національна спілка журналістів, Комісія з журналістської етики, Незалежна медіа-профспілка закликають журналістську спільноту та громадські об'єднання спільно виступити з вимогою відхилити законопроект № 11013, який наносить удар по свободі слова в Україні. У свою чергу, ініціативна група ВКурсі звертає увагу на те, що вступ у дію даного закону означатиме можливість обмеження свободи слова і в блогових мережах з усіма відповідними наслідками, у зв'язку з чим просимо всіх дописувачів мережі Інтернет, незалежно від професії, долучитись до акцій протесту.

N.B. Також звертаємо увагу читачів на дискусію в блозі журналіста газети «Доба» Юрія Чорнея, в якій Ви можете донести свої пропозиції до організаційної групи з проведення пікетування сесії Чернівецької міської ради:

http://y-chorney.vkursi.com/4202.html

Джерело: http://xto.vkursi.com/4228.html
Категорія: Новини студентського життя | Переглядів: 379 | Додав: Нікуся | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]