Головна » 2012 » Вересень » 28 » Олена Сандул: «Про стереотипи, котрі стосуються етнонаціональних конфліктів, політики та сексу – говорити найважче».
23:42
Олена Сандул: «Про стереотипи, котрі стосуються етнонаціональних конфліктів, політики та сексу – говорити найважче».


Чернівці – це маленький Париж. Так кажуть всі, хто був у Чернівцях, але не був у Парижі. Насправді це не зовсім дійсність. Це – стереотип. Проте добре, коли стереотипи несуть позитив. А якщо вони викликають негативні асоціації?
Саме з метою подолання негативних стереотипів щодо взаємного сприйняття рік тому в Чернівецькій області був створений проект «Подолання етнонаціональних та етнорегіональних стереотипів взаємного сприйняття». Реалізував його Благодійний фонд «Спільні ресурси та ініціативи» спільно з телерадіокомпанією «А.С.С.» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Тепер – час підводити підсумки. Зібралися для цього 27 вересня у Чернівецькому Прес-клубі реформ. Обговорювали передумови проекту, акценти, тематику та результати. Як заявила Олена Сандул, керівник проекту, за цей рік було створено 50 інформаційно-аналітичних матеріалів, спрямованих на підтримку міжетнічної толерантності у суспільстві, збереження етнічної ідентичності та гармонійний розвиток етнічних меншин. В сюжетах говорили про історії формування стереотипів в казках та анекдотах, депортовані народи та як долаються стереотипи про місто після того, як його відвідаєш.
Організатори хотіли би продовжити проект. Адже стільки ще нерозкритих тем, цікавих людей та інформаційних приводів.
Переглядів: 426 | Додав: Нікуся | Теги: етнонаціональні конфлікти, подолання стереотипи, ПРОЕКТ | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]