Головна » 2012 » Травень » 8 » Танець у кінематографі
06:31
Танець у кінематографі
Танцюй в ритмі серця.
«Брудні танці»


  Танець – один з найдревніших видів мистецтва. І жахливою помилкою було б вважати його лише способом розважитись. Справжній танець потребує тяжкої праці та самовдосконалення. Але в результаті він передає ту глибину почуттів, яку не передати словами. Саме тому багато талановитих режисерів у своїх роботах звертались до нелегкого мистецтва хореографії. Там, де не впоратись словам, за справу береться танець.
   Одним з кращих в цьому жанрі є фільм «Брудні танці» з Дженіфер Грей та Патриком Суейзі. Пісня, під яку вони танцювали фінальний танець, отримала Оскар.
   А після фільму, що підкорив серця мільйонів, «Давайте потанцюємо» з Річардом Гіром і Дженніфер Лопез, інтерес до хореографії зріс настільки, що танцювальні школи були переповнені.
   Сучасний кінематограф також не втрачає інтерес до мистецтва. Знята чимала кількість фільмів, насичених якісними танцювальними сценами і музичними номерами. Яскравим прикладом є серія фільмів «Крок вперед». В них панує оригінальна ідея поєднання хіп-хопу та класичного танцю.
   Також бурю емоцій у глядачів викликав фільм «Тримай ритм», в якому Антоніо Бандерас показує вражаючі танцювальні «па».
   Звісно, коли мова йде про танець в кінематографі, не можна не відмітити велику кількість мюзиклів, які представляюсь різноманітні варіанти «танцювального супроводу». Ця тенденція почала розвиватись в 70-ті роки ХХ ст., разом з такими легендарними мюзиклами, як «Танець-спалах» та «Бріолін».
   Безумовно, особливої уваги також заслуговує мюзикл «Чикаго», головні ролі в якому виконали Річард Гір, Рене Зельвегер та Кетрін Зета-Джонс. Танцювальні композиції, якими вдосталь наповнений мюзикл, вражають високою майстерністю постановки та виконання.
   Фільмів з яскравими танцювальними номерами дуже багато, і всі вони створюють унікальний жанр в кінематографі – танцювальне кіно. І їх вплив на людей, що небайдужі до хореографії, безумовно, великий. Подивіться один з таких фільмів і, можливо, ви теж відкриєте для себе це велике таїнство – танець.

Фото - http://olyuska.wordpress.com/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0/
Переглядів: 1112 | Додав: Ira | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]