Головна » 2011 » Жовтень » 4 » Життя за їжу
17:39
Життя за їжу
Це вища форма любові - любов до їжі. Через шлунок шлях лежить зовсім не до серця, а до глибинних структур головного мозку, які диктують нам: поглинай їжу, їж!
Чому холестерин корисний? Товстіти не шкідливо? А роздільне харчування може врятувати цілу націю.
Раніше ми їли для того, щоб жити. А тепер живемо для того, щоб їсти.
З останніх ста тисяч років життя людства велика частина проходила в боротьбі за повний шлунок. У пошуках їжі наші далекі предки навчилися орати землю і одомашнювати тварин. Щоб її приготувати - добули вогонь, щоб надати їй смак - нишпорили по всьому світу в пошуках прянощів, відкриваючи нові країни і континенти. Їжа - це національна ідентичність
Ожиріння - бич цивілізації - ми часто розглядаємо як розбещеність, боротися з якою цілком можливо вольовим зусиллям. Але дослідження показують, що це - неминуче зло, породжене самою еволюцією. Голова людини розумної, тіло неандертальця - ми, як і наші далекі предки, прагнемо наїстися про запас, з розрахунком на голодні роки, яких не передбачається.

Артем ДРИГА
109 група
Категорія: Статті на довільні теми | Переглядів: 446 | Додав: drigaartjom | Рейтинг: 2.0/4
Всього коментарів: 9
8  
забув написати: стаття ще й актуальною має бути. Ну далека)))), не в образу Артемові, актуальність тут є.

7  
а хто сказав, що у всіх матеріалах має бути інформаційний привід. Нехай би за своїм принципом старшокурсник наповнив матеріалами щоденну газету чи півгоднний випуск новин. А якщо ще зважати на регіональні особливості - місто у нас маленьке, то ця задачка ускладнюється у рази. Що ж до матеріалу, о він дадеко не ідеальний. УТІМ людини прагне виписатись і це круто. Значить вона хоче стати журналістом. І щось мені підказує, що стане:)

9  
А ЯК НА РАХУНОК ТОГО, ЩО В "МБ" КОЖЕН ЖУРНАЛІСТ МАЄ ЗА ДЕНЬ ТРИ ІНФОРМАШКИ НА САЙТ ВИСТАВИТИ? dry

4  
Я не вмію добре писати, але роблю, тому що в цьому бачу свою мету.

5  
для того ви й поступили, щоб вчитися - при бажанні можна стати хорошим журналістом

6  
І правильно робиш) smile

3  
Радий, що немає байдужих))) Погані і хороші відгуки, краще ніж отсутсвия їх
tongue

2  
1 курс! насамеперд - інформаційний привід! це треба в першу чергу, пишіть не просто, а у звязку з якоюсь подією, але те, що ви вчитеся писати, вже добре. знайдіть якісь новину у нас на факультеті, у групі, в універі - і все буде клас ))))

1  
І що? Який сенс цього опусу? Інформайційний привід? Мета?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]