Головна » 2012 » Лютий » 3 » Школа Практичної Аналітики розпочала набір!
22:03
Школа Практичної Аналітики розпочала набір!
 Проект «Школа Практичної Аналітики», що проводиться чернівецькою командою Демократичного Альянсу спільно з громадською організацією «Захист» та Політологічним науковим товариством «Аналітик», 23 січня розпочинає прийом заявок на участь.
   До участі в проекті запрошуються студенти, молоді дослідники та громадські активісти. Проект сприятиме формуванню у учасників теоретичної бази та освоєнню практичних інструментів для аналізу суспільно-політичних проблем, розвитку критичного мислення, вміння працювати з інформацією. Мета проекту – створення дослідницької аналітичної групи, яка б своєчасно реагувала на динаміку регіональних проблем, проводила ґрунтовні аналітичні дослідження, виробляла можливі варіанти рішень і висвітлювала їх у місцевих ЗМІ. Навчальний проект «Школа практичної аналітики» робить акцент також на розширенні світогляду учасників задля ефективного використання набутих навиків у науковій та громадській діяльності.
   «Школа Практичної Аналітики» – реальна можливість познайомитися з успішними аналітиками Чернівців та України, перейняти їх досвід та дізнатися більше про процес пошуку відповідей на важливі суспільні питання. У рамках Школи ти дізнаєшся про основні методи та інструменти роботи аналітика, методи здійснення кількісних та якісних соціологічних досліджень, психологічні особливості роботи аналітика, використання нових медіа у аналітичній роботі, написання інформаційних запитів та аналітичних статей, використання аналітики у виборчих кампаніях, проведення інформаційно-аналітичних кампаній та про роботу в аналітичних групах.
   У рамках Школи проводитимуться:
— Тренінги з розвитку аналітичних навиків;
— Семінари та майстер-класи з фахівцями;
— Дискусії з відомими журналістами та громадськими діячами;
— Командна розробка та проведення власної інформаційно-аналітичної кампанії.
   Після закінчення Школи ти:
— Здобудеш цінний досвід роботи в аналітичній групі;
— Навчишся використовувати нові медіа у аналітичній роботі;
— Оволодієш умінням написання якісних аналітичних матеріалів та дебатних статей;
— Зрозумієш як працює громадська організація, політична партія, органи державної влади;
— Познайомишся з людьми, котрі поділяють твої погляди та прагнення.

   ДЛЯ УЧАСТІ У ШКОЛІ необхідно до 10-го лютого (включно) заповнити аплікаційну форму на сайті Школи (http://analytics.socialproject.net), та пройти співбесіду.
   Заняття проходитимуть від 16 лютого до 26 березня. Участь у проекті є БЕЗКОШТОВНОЮ для всіх, хто пройшов конкурсний відбір. Прослухавши теоретичну програму курсу та виконавши практичні завдання, випускники Школи, отримують сертифікати. Для тих, хто не пройшов у ряди учасників Школи надаватиметься можливість платно відвідувати навчальні заняття.
   Детальну інформацію шукайте на веб-сторінці проекту: http://analytics.socialproject.net, або звертайтесь до координаторів проекту за тел.: 050-611-8699 (Віталій ШАРЛАЙ), 066-569-2098 (Вадим МІСЬКИЙ)
Категорія: Журналістика в Україні та світі | Переглядів: 421 | Додав: | Теги: школа практичної аналітики | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 7
7  
I read your pstiong and was jealous

5  
Правда,адже деякі студенти журналістики зі старших курсів не пройшли. Якось потрібно буде написати матеріал про школу, поки враження ще свіжі, але вона ще не закінчилась.

4  
напиши ))) поділися враженням, а то не всі змогли

3  
дуже класно)супер
багато реально чудових,суперових людей.класні викладачі.кожного дня щось нове.такий метод навчання мені подобається)))

2  
і як? цікаво?

1  
уррра))я пройшла

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]