Головна » 2012 » Квітень » 7 » Гран-прі конкурсу «Здоровим бути вигідно!» у випускниці кафедри журналістки
22:37
Гран-прі конкурсу «Здоровим бути вигідно!» у випускниці кафедри журналістки
   Напередодні Всесвітнього дня здоров’я стали відомі імена володаря Гран-прі та премій Всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів «Здоровим бути вигідно!», який провів Український фонд «Здоров’я».
   За словами голови Українського фонду «Здоров’я» та голови журі конкурсу Володимира Дудки, за перемогу у чотирьох номінаціях змагалося 169 журналістських матеріалів. У категорії «Друковані ЗМІ» – 67 матеріалів, «Телекомпанії» та «Радіокомпанії» – по 37 робіт, «Інтернет ЗМІ» – 28. Журналісти із регіонів виявились активнішими - 80% конкурсних робіт надійшло із регіональних ЗМІ. Географія учасників конкурсу охопила усі області України, що підтвердило статус Всеукраїнського конкурсу.
   Найвищі оцінки високоповажного журі одержала художньо-документальна радіокомпозиція «Квіти для Оксани» Наталії Бурли із радіо «Буковина» Чернівецької ОДТРК - випускниці кафедри журналістики 2011 року. Суддівська команда відзначила оригінальність подачі матеріалу, творчий підхід та переконливу аргументацію на користь здорового способу життя. У програмі йдеться про молодого юнака, який внаслідок трагічної випадковості у дитинстві став інвалідом. Якість його життя залежала лише від його вибору. Він, попри спокуси молодого життя, зробив його правильно і завдяки спорту став здоровим, гарним юнаком, який сьогодні несе квіти для своєї Оксани. Робота виборола Гран-прі - 8 000 грн. (http://www.healthfund.com.ua/ua/)

  На фото - церемонія нагородження лауреатів конкурсу "Здоровим бути вигідно". Голова журі Володимир Дудка нагороджує володарку Гран-прі Наталю Бурлу

ВІТАЄМО :)!!!
Категорія: Про журкафедру | Переглядів: 400 | Додав: | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 1
1  
Вітаємо!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Гордість пробирає!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]