Головна » 2012 » Травень » 16 » Як запекла ненависниця футболу задумалася: може б стати футбольним коментатором, або "Буковина" знову перемагає вдома
01:34
  Після того, як футбольні фанати побували на відкритті арт-скульптури футбольної квітки, дружно пішли на трибуни стадіону «Буковина» вболівати за наших, які зіграли черговий матч першості України з ФК «Металург» (м.Запоріжжя).

Уже на другій хвилині Євген Сантрапінських забив перший гол. Далі збільшити  рахунок наважився Сергій Басов.
   Проте «Буковина» не встигла насолодитися своєю подвійною перемогою. Цьому завадив Євген Пісоцький з «Металургу». Потім була заміна і на поле вийшов Жуніор, який вдало подав м"яч Матеушу і той забивав другий гол на користь запорізької футбольної команди. Рахунок на кінець першого тайму залишився 2:2.

Ситуацію врятував Гунчак, через старання якого матч закінчився з рахунком 3:2.
  Арбітром в полі був тернопільчанин Анрій Яблонський. Асистенти- Любомир Харко із Луцька та Олександр Павлінов з Одеси. Четвертим був чернівчанин Микола Левко.

Категорія: Статті студентів | Переглядів: 766 | Додав: Нікуся | Теги: Чернівці, Буковина, спорт, 15 травня, Футбол, Металург | Рейтинг: 5.0/2