Головна » 2011 » Жовтень » 13 » Не будь байдужим до життя у твоєму університеті!
16:05
Не будь байдужим до життя у твоєму університеті!

13 жовтня о 17.30 год. у приміщенні СКТМ "Контакт" (вул. Стасюка, 2)
 відбулася зустріч представників профспілкової організації студентів
та студентського самоврядування із адміністрацією університету
(ректором, проректорами та директором студмістечка).

На зустріч запрошувалися всі бажаючі студенти. Під час даної зустрічі студент мали можливість більше дізнатися щодо навчального, виховного процесів у ЧНУ та задати запитання, що їх турбують.
-Чи відбулися зміни у навчальному процесі через проведення в Україні Євро 2012?
Змін у першому семестрі немає, закінчуємо ми його 29 грудня. А от сесія 2 семестру повинна закінчитися до 5 червня. Все залежить від факультету і курсу. Новий графік буде вивішено на дошку оголошень на початку 2 семестру.
- Чи можна зробити перерву після 2 пари 30-тихвилинною, тому що не всі студенти встигають переходити із корпусу в корпус, не кажучи уже про те, що хочеться поїсти.
Якщо перевести окремий корпус, то почнеться суцільний хаос. А от перевести цілий університет на новий розклад ми не готові.
- Чи можете Ви якось вплинути на орендарів-продавців канцтоварів, які виставили ціну на ксерокопії до 50 копійок?
По-перше, орендарі вкладали угоду про оренду з обласною радою. Але поговорити з деякими, які винаймають приміщення корпусу ми можемо. Принаймні, якщо декілька орендарів знизять ціни, то й інші будуть вимушені це зробити через конкуренцію.
- Є певні електроприлади, якими не дозволяють користуватися в гуртожитку. Куди вони потрапляють після конфіскації?
У кінці 2 семестру, коли їдете додому, ви маєте повне право їх забрати з собою і більше не привозити. Також видаються при виселенні.
-Як розподіляються місця в гуртожитках?
Гуртожитком забезпечується 38% іногородніх студентів. Місця розподіляються рівномірно в залежності від загальної кількості студентів на факультеті та потребуючих.
- З резиденції перенесено факультет іноземних мов на вул. Сторожинецьку. Через це можуть виникнути певні проблеми з транспортом. Чи будуть якісь нові експреси?
Перевізники тільки цього й чекають. Тому проблема не повинна виникнути.
- Чому швидкість інтернету така низька? Чи можна якось домовитися, щоб доплачувати провайдеру за більшу швидкість?
Про доплату чи якийсь збір грошей мови й бути не може. Інтернет є безкоштовним. Ми забезпечуємо всіх по мірі можливої кількості підключень. Скільки провайдери дадуть місць, стільки й кімнат ми зможемо приєднати.
- У вівторок в "Егоїсті" святкували річницю університету. Дискотека почалася в 23:00. О 3 ранку студентів у гуртожиток не пускали, хоча вахтери були попереджені. На деяких студентів навіть було написано рапорти.
Дійсно, вахтери були попереджені. Але все залежить від того, в якому стані ви заходили.
- Чи правда, що Табачник написав лист, в якому йдеться про те, що студент має право зайти у гуртожиток у будь-який час?
Так, правда. З однієї сторони - це правильно. Не всі студенти після пар відпочивають. Деякі працюють. Але з іншого боку, коли 2/3 студентів відпочивають, деякі дозволяють собі приходити пізно та ще й починають грюкати і заважати. Знову залежить від того, в якому стані ви заходите і як себе поводите.

Студенти, які прийшли, отримали відповідь на свої запитання. Якщо такі виникли і у вас, пишіть на електронну адресу профспілкової організації студентів ЧНУ: profkom_CHNU@meta.ua.

Дякуємо за увагу)))
Категорія: Новини студентського життя | Переглядів: 471 | Додав: Нікуся | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 3
3  
гарно дякую*)

2  
цікава інформація, ви молодці, перший курс smile

1  
Дуже цікаво!Хороший стиль,легко читається,сприймається будь-якою аудиторією.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]