Головна » 2012 » Квітень » 27 » Водійська людяність
12:54
Водійська людяність
  З кожним роком кількість автомобілів на дорогах країни збільшується. І не дивно, адже авто - це зручно і престижно. Людина за кермом почуває себе впевнено і захищено. Але разом з цим на вулицях зростає кількість аварій, внаслідок яких гине багато громадян. Цим ситуаціям є багато пояснень, починаючи від незнання дорожніх правил та закінчуючи халатністю водіїв.
   Страшить, коли переходиш вулицю на зелене світло і помічаєш, як водії, буває, навіть не намагаються зупинитись. Коли на пішохідному переході автомобіліст не зменшує швидкість, а навпаки.
   Куди котиться цей світ грошей і марнославства? Невже якщо ти маєш права на дороге авто, то ти можеш ризикувати чужим життям? Чому люди втрачають свої життя через чиюсь нерозсудливість?
   І цьому немає кінця. Навіть після чиєїсь смерті вони далі будуть їхати 200 км на годину, не задумуючись, що через 50 м може бути перехід, де мама несе свою дитину до садочку чи пенсіонер вирушив купити хліба. А їм все одно, бо вони поспішають. Зачинившись у великій купі заліза, вони мчать назустріч смерті.
   Шкода, адже за одну мить, за один неправильний рух все може скінчитися. Вони не потраплять на роботу, не обіймуть своїх дітей, а їхня крута іномарка перетвориться на купу брухту. Шкода…
   І ніхто не в змозі змінити щось. Кількість дорожніх працівників збільшується, а ситуація незмінна. Залишається покладатися на людську совість та честь. Адже у кожній людині живе людяність, просто у когось вона прокидається швидше, а у когось - пізніше. Але краще скоріше, щоб не було запізно…
Категорія: Статті на довільні теми | Переглядів: 313 | Додав: Марта | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]