Головна » 2012 » Липень » 22 » Країна, де за правду потрібно "платити"
17:28
Країна, де за правду потрібно "платити"
   Під час відвідин Києва випадково потрапила на PolitClub Портнікова. Спочатку було дитяче захоплення від того, що студія справді виглядала так, як на картинці. Потім — гордість від перебування з такими чесними, приємними і простими людьми (завжди думала, що відомі діячі мають бути з задертим носом). Вони відверті, вони єдині, хто так зухвало і не боячись говорить правду.
   Але останнє відчуття, з яким я вже виходила зі студії — відчуття огиди. Огиди від того, в нашій прекрасній Україні панує безлад і ми не хочемо цього змінювати: передвиборче розігрування владою мовного питання, провокації на протестах проти мовного закону біля Українського дому в Києві, закриття «LB.ua» і останнє, що вже геть виводить — катування ТВі: телеканал вимкнули в 11 містах, а директора звинуватили у несплаті податків.


З розповіді Миколи Княжицького на ПолітКлубі стало відомо, що уряд заборгував йому 3 мільйони 25 тисяч гривень, які він у вигляді податку на додану вартість сплатив українській державі.
Сам прем’єр-міністр каже, що держава регулярно всім вертає ПДВ. Проте гроші телеканалу так і не повернули. Окрім того, ще й порушили кримінальну справу. Але суть у іншому: можливо, це маніпуляція через те, що канал доносить надто відверті речі до народу? Неосвіченим стадом правити легше ж…

Категорія: Новини студентського життя | Переглядів: 665 | Додав: Нікуся | Рейтинг: 2.6/5
Всього коментарів: 2
2  
наївно і по-дитячому - треба півжиття прожити, щоб зрозуміти, скільки ти ще не знаєш і не вмієш
...молодість, ще вчитися і вчитися biggrin

1  
Таке враження, що автор іде на вибори. Піаром попахує. Дешевим, на жаль. особливо сподобався мені цей напис у одній із рубрик сайту: "Писати вмію і роблю це добре." Тут без коментарів))))

У творчих починаннях бажаю лише успіху. smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]