Головна » 2012 » Січень » 27 » Кафедра журналістики взяла участь у тренінгах з новітніх медіа
22:11
Кафедра журналістики взяла участь у тренінгах з новітніх медіа
   Як викладати он-лайн журналістику? як навчити студентів розробляти дизайн брендового сайту? як створити успішний україномовний веб-ресурс? – над цими питаннями працювали викладачі журналістики з багатьох вузів, які 23-25 грудня зібралися в Інституті журналістики на тренінг, організований кафедрою електронних видань і медіадизайну за сприяння міжнародного фонду «Відродження». Грантовий проект «Підвищення якості фахової освіти з новітніх медіа та комунікаційних технологій у регіональних навчальних закладах» стартував уже вдруге, цьогоріч зібравши понад двадцять учасників.
   – Не секрет, що сьогодні нові технологічні можливості кардинально змінюють журналістику, – наголосив головний редактор телеканалу ТВі Віталій Портніков. – Тож сучасна освіта має враховувати вимоги медіа-ринку та готувати конкурентоспроможних фахівців у цій динамічній галузі.
   Враховуючи новітні виклики, учасники тренінгу обговорили такі проблеми, як економіка уваги та тренд розмиття меж між контент-бізнесом і неконтент-бізнесом; дискутували на тему дизайну, композиції, законів сприйняття інформації веб-порталу; шукали шляхів для оптимізації юзабіліті електронного видання; обговорювали організацію роботи над дизайном матеріалів в Інтернет-виданні. Модераторами фахового діалогу стали успішні власники видавництв, дизайнери та художники, представники агенцій цифрових комунікацій та інтернет-маркетологи, журналісти українських новин «24», порталу «ХайВей», телеканалу ТВі.
   На основі обміну науковим досвідом будуть створені і впроваджені у викладання типові програми з навчальних дисциплін для спеціальності «Журналістика», що дозволить якісно покращити підготовку журналістів у вузах.
  Також учасники тренінгу завершать роботу над словником Інтернет-термінів, корисним як теоретикам, так і практикам ЗМІ.

  


Детальніше про проект можна дізнатися за посиланням: http://www.newmedia.univ.kiev.ua/
Категорія: Статті викладачів, лаборантів і т.д. | Переглядів: 443 | Додав: | Теги: юзабіліті, Композиція, ВЕБ ДИЗАЙН | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]