Головна » 2012 » Жовтень » 21 » Яценюк звинуватив Папієва в підкупі виборців та запевнив, що візит до Чернівців – найважливіший за всю виборчу кампанію
23:23
Яценюк звинуватив Папієва в підкупі виборців та запевнив, що візит до Чернівців – найважливіший за всю виборчу кампанію
  21 жовтня в Чернівецькому прес-клубі реформ Арсеній Яценюк ділився з журналістами стурбованістю про фальшування виборів. На відміну від деяких місцевих кандидатів, він не кричав, що є чернівчанином та не обіцяв покращення вже сьогодні. Про прес-конференцію в рідному місті говорить, що вона є найважливішою за всю його виборчу кампанію. Загалом, за останні кілька місяців Арсеній Петрович був на зв’язку із 276 населеними пунктами: через особисте спілкування, телемости та мітинги.

  За час виборчих перегонів, Чернівці відвідав не один спікер об’єднаної опозиції. В нас були і Геннадій Москаль, і Андрій Шевченко, і навіть Леся Оробець. Настав час Арсенію Яценюку знову приїхати на Батьківщину. Без цього – ніяк, адже політика, за його словами, робиться тільки через пряме спілкування з людьми. «Це було приємно, це було відверто, інколи дійсно турботливо, бо люди діляться своїми проблемами і хочуть їх вирішень. І це було правильно, адже вибори по-іншому не виграються і політика по-іншому не робиться», – стверджує лідер Об'єднаної опозиції.

  Він також запевняє, що Чернівецька область буде представлена в новому парламенті "найсильніше": "ті люди, які йдуть по списках від міста й області та по мажоритарних округах мають шанс не тільки перемогти, а й багато зробити".

  Але найбільше його турбує саме проведення передвиборчої кампанії в Україні, зокрема в рідному місті. За звітом «Опори», Чернівці посідають 1 місце у фальшуванні виборів, адміністративному тиску і підкупі виборців. Тож, пан Яценюк, не упустив шансу звинуватити голову ОДА Михайла Папієва, який знаходиться під впливом провладних бізнес-груп. Також він стверджує, що руку до злочинів під час виборчого процесу приклало правоохоронне і міліцейське начальство області.

  Тож, Яценюк вимагає відставки Папієва та порушення кримінальної справи: "Це непоодинокі випадки, а масова скупка голосів і масовий тиск на виборців. Навіть президенту писав. Але реакції не було. Та й хіба зможе Папієв забезпечити чесний підрахунок голосів?".

  Публічна частина візиту лідера ОО "Батьківщина" завершилась мітингом на Соборній площі, де було встановлено телеміст з десятьма районами області.

Вікторія Яшан
Фото: Молодий Буковинець
CitizenJournal (c)
http://citizenjournal.info/?id=617
Категорія: Статті студентів | Переглядів: 472 | Додав: Нікуся | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]