Головна » 2010 » Жовтень » 12 » Домашніх забіяк будуть виправляти
18:15
Домашніх забіяк будуть виправляти
Задля попередження насильства в сім’ї на Буковині планують відкрити корекційний центр для психологічної роботи з домашніми тиранами.
Сьогодні (11.10) такий проект в облдержадміністрації обговорювали члени обласної міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї.
Корекційний центр наразі діє лише в Києві. Для його роботи на Буковині планують удосконалити взаємодію органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій і створити єдину базу даних випадків насилля в сім’ї. Вона включатиме випадки зареєстровані міліцією, школою, лікарнями, соціальними органами.
Для психологів, які проводитимуть корекційну роботу з домашніми деспотами, організують спеціальні тренінги. Особи, яких органи внутрішніх справ визнають винними у домашньому насильстві, повинні будуть відвідувати корекційну програму не менше одного разу на тиждень щонайменше три місяці, у разі відмови вони нестимуть адміністративну відповідальність. Пілотний проект планують запустити вже до кінця цього року.
Лариса Репка
Категорія: Статті випускників ЧНУ | Переглядів: 452 | Додав: Lara | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
Whoever wrote this, you know how to make a good atircle.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]