Головна » 2012 » Березень » 23 » Вітер свободи
18:46
Вітер свободи
  Ганс-Юрґен Гаймзьот навчався у Фрайбурзькому університеті, де згодом захистив докторську ди­сертацію. Із 2008 року перебуває на дипломатичній службі. Зараз виступає Послом ФРН в Україні.
  У п'ятницю 23 березня о 13:30 в Червоній залі ЧНУ Ганс-Юрґен прочитав доповідь для студентів, викладачів та всіх зацікавлених на тему «Академічна свобода».
 Ми навчаємось в особливому місті. Воно має своє обличчя та забарвлення. Таким різнобарв'ям та поліетнічністю з українських міст, окрім Чернівців, можуть похвалитися хіба що Львів та Одеса. Особливо тісними для Чернівців колись були зв'язки з німецькою мовою та культурою. Цікавий і той факт, що Юрій Федькович починав писати німецькою мовою.
  У німецькомовному просторі з українською мовою пов'язаний міф. І відтепер він наповнюється новим життям. Сьогодні українську та німецьку культуру пов'язує міжнародний поетичний фестиваль "Meridian Czernowitz", а також центр Gedankendach (з нім. - як гарно та поетично звучить - дах для думок).
   ЧНУ - заповітна охоронна територія для думок, через цю асоціацію можемо відчути наукову академічну свободу. В університеті різноманітність думок вирішується дискутивним методом, дискутом як частиною риторики. До речі, ще в Середньовіччі дискут був частиною навчального процесу.
  Віє подих чи вітер свободи ...

Категорія: Новини студентського життя | Переглядів: 389 | Додав: Нікуся | Рейтинг: 4.4/7
Всього коментарів: 4
4  
І ще - коли хтось принесе якийсь матеріал на кафедру, ніхто нікому не відмовить у порадах, завжди готові поділитися досвідом

3  
Шановні студенти! спочатку треба прослухати щось з теоретичних курсів, щоб хоч трохи розуміти суть журналістики (так передбачено у плані підготовки від Науково-методичної комісії МОНМС України), а практичні предмети почнуться з другого курсу, як і сама практика у редакціях. Самої "Журналістської майстерності" три семестри. Так що у вас все попереду. Але ніхто нікому не забороняє писати уже - пишіть і несіть у редакції. Напишете щось важливе - ніхто не відмовить у публікації. Вчитися можна й самому

2  
які викладачі-такі студенти.та й ми зовсім не практикуємося нічого писати.суха теорія на парах

1  
що це за жанр журналістики? навіть на замітку не тягне wacko 1 курсу ще вчитися і вчитися

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]