Головна » Файли » Відгуки на автореферати » журналістика [ Додати матеріал ]

ВІДГУК на автореферат дисертації Хоменка Іллі Андрійовича
22.06.2013, 20:05

ВІДГУК

на автореферат дисертації Хоменка Іллі Андрійовича

«ХУДОЖНЄ РАДІОМОВЛЕННЯ У СИСТЕМІ СОЦІАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ»,

поданої до захисту на здобуття

наукового ступеня доктора наук із соціальних комунікацій

зі спеціальності 27.00.01. – теорія та історія соціальних комунікацій

 

     Аналіз автореферату дисертації Іллі Андрійовича Хоменка «Художнє радіомовлення у системі соціальних комунікацій», поданої на здобуття наукового ступеня доктора наук із соціальних комунікацій за спеціальністю 27.00.01 – теорія та історія соціальних комунікацій, дає підстави стверджувати, що:

- дисертація вміщує систему ідей, які утворюють науковий напрям, не представлений у дослідженнях попередників;

- суть цього напряму полягає у соціальнокомунікаційній інтерпретації художнього радіомовлення як медійного явища; подібний інтегральний підхід не міг бути реалізований у межах окремих дисциплін, присвячених проблематиці радіотеатру і художньо-публіцистичних програм, як то мистецтвознавство (Т. Марченко, Росія), історія медіа (В. Гілгуд, Велика Британія, Г. Швіцке, Німеччина), соціологія радіо (Х. Кентріл, США); отже, рівень новизни поданої до захисту праці «Художнє радіомовлення у системі соціальних комунікацій» відповідає вимогам до дисертацій, поданих на здобуття докторського наукового ступеня;

- впровадження результатів дисертації розглянуто як у прикладному комунікаційному, так і в науково-педагогічному напрямах; таким чином, можна вважати, що висновки дисертанта підтверджено головним критерієм достовірності наукових робіт – практикою;

- рівень обґрунтованості висновків дисертанта забезпечено використанням міждисциплінарної методології;

- структура, композиція, мова і стиль автореферату відповідають вимогам до відповідних творів;

    Незначним недоліком автореферату можна вважати надто стислий виклад тих положень дослідження, що можуть зацікавити практиків з огляду на реалізацію запропонованих дисертантом принципів комунікаційної діяльності (йдеться про наукове обґрунтування оптимальної структури і хронометричних параметрів описаних дисертантом нових форм художніх радіопрограм). Названий недолік, очевидно, пояснюється необхідністю вмістити у регламентований обсяг усі дисертаційні здобутки і не може бути підставою для загального критичного оцінювання винесеної на захист праці.

Тож вважаємо, що представлене до захисту дисертаційне дослідження «Художнє радіомовлення у системі соціальних комунікацій» має право на захист. Науковою новизною, обґрунтованістю основних положень, викладених у монографії, 28 наукових публікаціях, а також тезах конференцій та виданій автором навчальній літературі, фаховим аналізом матеріалу робота цілком відповідає вимогам ДАК України, а її автор Ілля Андрійович Хоменко заслуговує на присудження наукового ступеня доктора наук із соціальних комунікацій зі спеціальності 27.00.01. – теорія та історія соціальних комунікацій.

 

 Доктор наук із соціальних комунікацій,

зав. кафедри журналістики

Чернівецького національного університету

ім. Ю.Федьковича

Василик Любов Євгенівна

Категорія: журналістика | Додав: sonata
Переглядів: 7702 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1  
Сейчас наверное нет такого человека, который не совершал бы покупки в интернете. Таким образом сейчас можно приобрести любые вещи, мелкую и крупную бытовую технику, мебель, игрушки и многое другое. Ассортимент ничем не ограничен и он регулярно пополняется. Производители продолжают работать над качеством и функциональностью продукции, предлагая все более совершенные устройства. Инновации затрагивают все отрасли продукции и становится возможным даже то, что еще недавно можно было увидеть только в кинолентах. Так, сейчас уже можно заказать реалистичные модели роботов на пульте управления.
http://www.moyo.ua/

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]