[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Загальний розділ. Розмови на всі теми » Про онлайн-газету "RepoRteR.CV.UA" і її RepoRteRiv! » На ваш погляд, якою повинна бути онлайн-газета Репортер.св.? (ваші пропозиції, ідеї, зауваження...)
На ваш погляд, якою повинна бути онлайн-газета Репортер.св.?
LaraДата: Вівторок, 13.04.2010, 18:42 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 12
Репутація: 1000
Статус: Offline
На ваш погляд, якою повинна бути онлайн-газета Репортер.св.?
 
AcropolisДата: Середа, 14.04.2010, 18:01 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Перевірений Репортер
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Гадаю, що непогано було б залучити до творчості більшу кількість студентів. Щоб вони не байдикували, а писали статті, репортажі, замітки. Одним словом, вчилися!
 
ЇжачокДата: Вівторок, 24.08.2010, 03:37 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Репортер-новачок
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
сайт хороший, але технічно треба трошки вдосконалити... Є певні промахи при надсиланні своїх матеріалів: збивається макет, а при додаванні фото згадується гра в рулетку: "може гарно вийде, а може й ні.." Думаю, це додає лишню роботу адміністраторам. При реєстрації обов.язковим для заповнення є поле "дати народження" - думаю, що це не потрібно, тобто поле хороше, але обов.язковим його робити не варто (це от для таких як - псевдонімістів, справжнє ім.я яких можна вирахувати звіривши дані про дату народження з університетською базою).
А загалом, то навіть "очень и очень".
Незаперечним "плюсом" є наявність компетентних адміністраторів і можливість кожного до рейтингового зростання.
А також цензура - тобто адмістрація не дає перетворити сайт на смітник.
 
ГістьДата: Субота, 29.01.2011, 02:05 | Повідомлення # 4
Група: Гости





Гадаю, треба виправити помилку "Електронна бібліотка журналіста", адже, принаймні так було раніше, слова "бібліотка" немає у правописі. ))))
 
Форум » Загальний розділ. Розмови на всі теми » Про онлайн-газету "RepoRteR.CV.UA" і її RepoRteRiv! » На ваш погляд, якою повинна бути онлайн-газета Репортер.св.? (ваші пропозиції, ідеї, зауваження...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: